Krosno, Podkarpackie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca Handlowiec - branża meblowa

Krosno, Słowacja, Czechy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obszar działania &#8211; Słowacja, Czechy
Opis stanowiska:
- Rozwój sprzedaży produktów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Utrzymywanie kontaktów z już istniejącymi klientami
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Prowadzenie negocjacji z klientami
- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (gł. teren Słowacji)
- Reprezentowanie firmy w działaniach marketingowych
- sporządzanie raportów, zestawień i analiz danych sprzedażowych
- ścisła współpraca z Działem Handlowym w zakresie realizacji zamówień
- analiza sytuacji rynkowej
Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
- Znajomość branży meblowej lub sprzedaży B2B
- dobra znajomość języka angielskiego i słowackiego w mowie i piśmie
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy KAT B
- Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista
- Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
Oferujemy:
- umowa o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych
- uczestnictwo w targach branżowych
- Narzędzia pracy: samochód służbowy, komórka, laptop
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV ze zdjęciem, klauzulą o ochronie danych osobowych oraz listem motywacyjnym na adres: e.biedron@wipmeble.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 05 Sierpien, 2015  13:51

Identyfikator: 557572

Wyświetleń: 3431